Nenechte si ujít již 5. ročník maškarního plesu na oblíbené téma filmových hvězd!
Únor je měsícem, který patří zamilovaným. Únor je však také podle dávných tradic časem nevázanosti a oslav, což v překladu do současného jazyka znamená, že se právě v tento měsíc všude pořádají karnevaly, bály a nejrůznější plesy.

Zapište si proto i vy do svých kalendářů datum 2. 2. 2019. Tuto sobotu se u nás v Hostivici na tradičním místě, a sice ve zdejší sokolovně, koná od sedmé večerní hodiny v pořadí již 5. ročník maškarního plesu. Všichni jste srdečně zváni!

A CO NÁS LETOS ČEKÁ ZA PARÁDU?
Kromě bohaté tomboly o zajímavé ceny a volby o nejlepší filmový kostým či masku, což k našemu plesu od jeho počátku neodmyslitelně patří, se můžete těšit na vybrané drinky a pochutiny, které se nechaly inspirovat světem filmu. Snad každá žena i dívka má v lásce úspěšný seriál Sex ve městě, případně stejnojmenný film. A právě úžasné koktejly, které si objednávala slavná sloupkařka Carrie Bradshaw se svými kamarádkami na americkém Manhattanu, ochutnáte i vy u nás v Hostivici. Je libo například svěží Cosmopolitan? Oproti tomu pánové se mohou nechat inspirovat slavným Jamesem Bondem a v duchu jeho proslulé hlášky „protřepat, nemíchat“ si objednat lahodné Martini. A v případě, že budete mít opravdu hodně velkou žízeň, připraveno bude i pivo ze sedmého schodu. K němu se pak nejlépe hodí například bramborák, který je moc bramborový, nebo šunka, která obdržela „Řád zlaté šunky“, či případně králík, kterého ani Piňda nežere.

Jak sami vidíte, letošní maškarní ples bude filmový opravdu na všech frontách. O zábavu se postará a k tanci zahraje oblíbená kapela Bůhví, která je prověřena v podstatě od samého počátku této oblíbené společenské akce, a těšit se můžete i na zajímavé soutěže a možná dojde i na překvapení. Chybět nebude ani v loňském roce velmi populární fotokoutek, který vám zajistí krásnou vzpomínku na celý život. Přejeme příjemnou zábavu na letošním maškarním plese a těšíme se na vás. A hlavně přijďte v maskách nebo škraboškách. Víme, že dokážete nemožné!

Předprodej vstupenek bude probíhat od 7. 1. 2019 v Městské knihovně Hostivice, jednotné vstupné 190 Kč. Rezervace vstupenek je možná na e-mailu: info@mksh.cz.