Lekce jsou vedeny s cílem posílit zdraví a pohodu klientů. Jsou zařazeny sestavy na formování postavy, pro posílení kardiovaskulárního systému, pozice na prevenci, případně léčbu křečových žil, proti stresu, pro „snadné“ trávení, pro posílení pánevního dna, proti bolestem hlavy, na ozdravení páteře a další.

Start: přihlásit se je možné kdykoliv

Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues

Dinah Rodrigues, dnes 92 letá jogínka z Brazílie, vymyslela úžasnou sestavu hormonální jógy, která je doporučována jako terapeutické cvičení pro ženy. Vytvořila také sestavu pro muže a pro diabetiky.

My se budeme zabývat sestavou pro ženy a budeme se postupně učit základní techniky a jednotlivé prvky sestavy.
Hormonální jóga se doporučuje pro všechny ženy nad 35 let bez ohledu na to, jestli mají, nebo nemají zdravotní problémy. Pak také pro teenagery, pokud mají problémy hormonální povahy, a pro ženy, které trpí polycystickými vaječníky, cystami na vaječnících, nepravidelnou menstruací, bolestivou nebo silnou menstruací, předmenstruačním syndromem. Dále pro ženy s nízkým libidem, pro ženy, které mají předepsanou náhradní substituční léčbu, dále pro ženy, které mají problém s otěhotněním.
Hormonální jóga se doporučuje také pro ženy, které mají sníženou funkci štítné žlázy nebo cysty či nádorová onemocnění a dále pro ženy, které trpí syndromem karpálního tunelu. Je vhodná pro ženy v menopauze a po ní a eliminuje nepříjemné projevy tohoto období. Hormonální jógová terapie je vhodná také jako protistresová terapie.

Těšíme se na Vás v sokolovně každou středu od 18 h.

Lektorka

Kontakt a rezervace: Blanka Janíčková 724 648 545, http://yoga4yogi.cz/

Termíny
Pondělí od 18.40 - 19.40
Středa od 18.00 - 19.00
Čtvrtek od 18.00 - 18.55 Hormonální jóga - od 1. 11. 10 lekcí / 2600 Kč (při nenaplnění nebude lekce otevřena)
Cena
150 Kč / lekce
na zvýhodněnou permanentku 100 Kč / lekce