SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA
Tréninky jsou zaměřeny na zvýšení fyzické kondice a celkové obratnosti formou hry. Dbáme na to, aby se děti nenudily a sport je zároveň začal bavit. Při tréninku je formováno nejen tělo, ale i charakter dětí (fair play, kázeň a píle). Děti si osvojí pravidla všech sportovců a na tréninku se začnou učit prvky bojových umění. S takto vedeným tréninkem se děti lépe rozhodují, jakou cestou se budou dále ubírat a co si vyberou do budoucna. Ať je to box či jiný sport.
Tréninky pro dorost budou mimo jiné obsahovat i techniku boxu pro začátečníky i pro pokročilé. Fyzická příprava, kruhové tréninky atd.

DĚTSKÝ PROGRAM
Každý rodič chce svému dítěti dát to nejlepší vzdělání. Stejně tak je tomu i v oblasti sportu a pohybových aktivit. V raném věku, cca do 10 let, není vhodné, pokud je dítě vystaveno pouze jednostrannému zatížení a nerozvíjí své další schopnosti a dovednosti.

Na boxu se vaše dítě naučí úctě, disciplíně a respektu, posílí svoje sebevědomí, zlepší si sebeovládání, koncentraci a koordinaci. Získá komplexní pohybové návyky a najde si nové kamarády.

Tréninky začínají v úterý 12. 9. od 17:25 do 18:30 v Sokolovně Hostivice v zrcadlovém sále.
Cena na pololetí 900 Kč
Kontakt: petrstej@seznam.cz, 607 705 085

Boxer Petr Stejspal se před pár lety rozhodl otevřít hodiny boxu v sokolovně a nabízí tak zájemcům o sport další druh zcela potřebného vybití. Jde o trenéra III. třídy, odchovance boxerského oddílu – Sportovního klubu policejní školy Praha. Boxuje od roku 1998 a už po roce odboxoval svůj první zápas. Těch má na svém kontě 110. Svými úspěchy a výkonností se dostal až do extraligové úrovně. Mezi jeho další oddíly se přidaly zástupci 1. ligy a Extraligy. Několik zápasů absolvoval i za národní tým ČR.

Termín
Úterý od 17.25 - 18.30
Cena
900 Kč / pololetí