taekwon-doJsme největší školou Taekwon-Do ITF v České republice a již tradičně pořádáme nábor nových studentů. První měsíc tréninků je zcela zdarma, přijď se podívat i ty!
Taekwon-do je moderní korejské bojové umění, které si dává za cíl všestranný rozvoj jeho studentů po fyzické, psychické i morální stránce. Hlavní morální zásady, kterými by se měl řídit každý taekwondista jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezkrotný duch. V České republice se Taekwon-do cvičí od roku 1987 a je organizováno Českým svazem Taekwon-do ITF, jehož členem je i naše škola Ge-Baek Hosin Sool. Jako technický dohled zde působí mezinárodně uznávaný korejský velmistr HWANG HO-YONG, IX. dan.
Mimo sportovní stránku je kladen nemalý důraz na výuku umění sebeobrany. Naše činnost je zaměřena především na mládež školního věku, ale členskou základnu tvoří i děti předškolního věku, senioři a dokonce i celé rodiny.
Tréninky probíhají vždy pod dohledem kvalifikovaných učitelů. Standardem naší školy je vysoká kvalita, velké množství tréninků a bezkonkurenční školné. Pravidelně pořádáme zkoušky na technické stupně, výukové semináře, soustředění, závody a nabízíme také individuální výuku.

O letních prázdninách Taekwon-Do neprobíhá. Začíná opět v září.

Termín
Pondělí od 17.00 - 18.00

Radek Záhejský I.dan 736 222 675, zahejskyradek@gmail.com, info@tkd.cz

Více informací o naší škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz