LETOŠNÍ ADVENT ZAČÍNÁ 3. PROSINCE A MY SE TAK MŮŽEME TĚŠIT NA OBDOBÍ, KTERÉ JE PLNÉ VŮNĚ SVAŘENÉHO VÍNA, PUNČE, ČOKOLÁDY, TRDELNÍKŮ ATD. K TOMU SE NAVÍC PŘIPOJÍ I SKVĚLÁ ATMOSFÉRA A MŮŽETE SI VÝBORNĚ UŽÍT OBLÍBENÝ ADVENT.

Již tradičně v tomto období pořádáme zájezd, abychom si předvánoční atmosféru mohli vychutnat i jinde. Skvělé vůně, chutě a adventní prostředí si tentokrát můžete 9. prosince užít v Bratislavě, kde budete mít možnost navštívit největší trhy pořádající se na Hlavním a Františkánském náměstí. Budou nás čekat desítky stánků, ve kterých si můžete koupit netradiční adventní dekorace, ozdoby, malé vánoční dárky a ochutnáte slovenské speciality jako kapustnicu, lokše či halušky.
Na zpáteční cestě se zastavíme ve Velkých Bílovicích, kde nás ve svém vinařství přivítá pan Vladimír Tetur, kterého někteří mohou znát z vinných slavností In vino Hostivice.
Pan Tetur nám připraví k ochutnávce 12 vzorků vín a menší občerstvení hodící se k vínu – škvarky, škvarkovou pomazánku, čerstvý chléb. Dále nás provede svým vinařstvím a seznámí s výrobou vín.

DETAILY K ZÁJEZDU
Datum a čas odjezdu: 9. 12. 2017 v 6.30 hodin, Husovo náměstí 59, Hostivice
Cena: 790 Kč/osoba. Pro držitele čtenářského průkazu Městské knihovny Hostivice sleva 10 %.
Cena zahrnuje: dopravu z Hostivice do Bratislavy a zpět, teplé nápoje po celou dobu cesty, vodu, víno na zpáteční cestě, ochutnávku vín, výklad a prohlídku Vinařství Tetur
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné do objektů a dalších míst
Podmínky zájezdu: zájezd se uskuteční pouze při naplnění kapacity autobusu
V případě, že se zájezd neuskuteční z důvodu nenaplnění kapacity, popř. z důvodu zásahu vyšší moci, bude zaplacená částka vrácena v plné výši zpět.
Prodej zájezdu v městské knihovně od 2. října nebo přes on-line rezervační formulář na hlavní stránce www.mksh.cz