Omezování kulturního života, které trvá už od minulého roku, doufejme končí. První divadlo se chystá již tento měsíc. Je jím představení Můžu k tobě, které se mělo konat 13. listopadu 2020.

Z připraveného abonmá pro rok 2020 se tedy uskutečnilo pouze jedno přestavení (Divadlo Sklep – Mlýny). Další představení Zub za zub muselo být dokonce úplně zrušeno. Majitelé abonentek však nemusí zoufat, nahradili jsme ho představením FC Rudý lev, které také přinese mnoho radosti a dobré nálady.
Samozřejmě pokud by změny někomu nevyhovovaly, je možné abonentní vstupenku vrátit, a to do 10. 6. 2021. Cena za abonentku bude vyplacena zpět, po odečtení 450 Kč za představení Mlýny.
Kdo ještě žádnou vstupenku nemá, má možnost si ji zakoupit na každé představení zvlášť za 450 Kč. Všechna představení začínají v 19 hodin v Sokolovně Hostivice, Jiráskova 201, Hostivice.

Divadelní představení Můžu k tobě 13. 6.

3. 10. 2021
Divadlo MALÉhRY
BIOSTORY
Kdo hledá, najde…
Komedie o tom, jak se, na jedné straně viditelně prospěšná idea, může v rukou „nepravých“ stát pastí pro ty slabší, hledající. Reflexe dnešní společnosti, našich představ a snů…Děj je zasazen do prostředí fiktivního Bio-kurzu, kde se setkávají tři ženy. Dříve člověk hledal uznání vevnějším světě, dnes chce „poznat sám sebe“. Obojí může být dobrý byznys!

Scénář: Daniela Zbytovská
Námět, režie: MALÉhRY
Hrají: Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová, Nikola Zbytovská

15. 10. 2021
Divadlo Kašpar
FC Rudý lev
V tomto strhujícím díle se používá svět neligového, poloprofesionálního fotbalu k prozkoumání otázek důvěry a loajality a rozdílu mezi individuálními ambicemi a kolektivní etikou. Hra rozhodně není jen o fotbale, ale nutí se zamyslet nad mnohými věcmi z běžného života. Zda usilujeme o správné věci, a jaké prostředky k tomu volíme.

Autor: Patrick Marber
Režie: Filip Nuckolls
Hrají: Jan Potměšil, Jan Zadražil, Miloslav Tichý