Pište si do diářů 8. únor 2020! Bude se konat již 4. ročník celodenního happeningu SHE. A tentokrát přijdou i muži! 

4. ročník SHE bude malinko jiný. Poprvé přivítáme chlapy. A rovnou dva najednou David Vaníček a Michal Vaníček.

Michal a David Vaníčkovi jsou registrovaní partneři a tátové dvojčat Adélky a Marušky, které porodila náhradní matka v USA. Vaníčkovi začali svůj příběh sdílet veřejně, začalo to rozhovorem s Lucií Výbornou v Radiožurnálu a pokračovalo aktivitami na Instagramu, kde je sleduje přes 100 tisíc lidí a Youtube, kde mají bezmála padesátitisícovou základnu sledujících. Jejich hlavní motivací bylo dodání odvahy dalším takovým párům, aby se nebály založit rodinu. 
Dva tátové jsou Objev v roku anketě Czech social awards 2018, vítězové ankety @TATAblog2019 Tatablog roku 2019 a také Mediální počin roku oceněný Platformou pro rovnoprávnost PROUD.

Dalšími hosty, na které se můžete těšit budou Michaela Duffková, autorka blogu Zápisník alkoholičky, Juliana Fischerová, která nám představí Maškrtnici – o chlebu, kvásku a další pekařské zábavě, Alena Thomas Procházková o své knize Děláme si to doma sami, již zmínění dva tátové Michal a David Vaníčkovi, Martina Ptáčková česká kickboxerka aneb princezna bojovnice, Irena Kubicová lektorka jógy z Českého Švýcarska, Michaela Weissová specialistka na léčbu potravinami a jógovou terapií – Slunečný život.

Celým dnem bude moderovat Monika Valentová.

PROGRAM:
10.00 ZAHÁJENÍ KONFERENCE
10.30 MARTINA PTÁČKOVÁ – Princezna bojovnice
11.15 ALENA THOMAS PROCHÁZKOVÁ – Děláme si to doma sami
12.00 JULIANA FISCHEROVÁ – Maškrtnica
12.30 OBĚD
13.30 MICHAL A DAVID VANÍČKOVI – Dva tátové
14.15 IRENA KUBICOVÁ – Miřte na Měsíc, i když ho minete, přistanete mezi hvězdami
15.00 MICHAELA DUFFKOVÁ – Zápisník alkoholičky
15.45 MICHAELA WEISSOVÁ – Slunečný život

Registrace a více infromací na www.she-is.cz