Vydejte se s MKSH do hlavního města Německa a druhého největšího města Evropské unie. Jde o město moderní, naplněné historií a kontrastů. Město, v jehož ulicích se odráží evropské dějiny 20. století. Moderní metropole, kterou nelze neobdivovat. To vše je Berlín. Své sídlo tu našel spolkový prezident, ale i vláda a parlament. Mladí lidé tu mohou studovat na třech univerzitách a všem město nabízí kulturní vyžití v mnoha divadlech, kabaretech a třech operních domech, ale i v nespočetném množství muzeí a galerií. Návštěvníci tu však na každém kroku naráží na připomínky minulosti, ať už slavné doby Pruska odrážející se v honosných stavbách na ulici Unter den Linden a v zámku Charlottenburg, či naopak na temnější doby, připomínající nástup nacismu, druhou světovou válku a rozdělení Německa.

Zájezd s MKSH do Berlína

Datum a čas odjezdu: sobota 7. 10. 2023 v 5.30 hod., Husovo náměstí 59, Hostivice, sraz 15 minut předem. Návrat do Hostivice v nočních hodinách.
Cena: 950,- Kč/osoba. Pro držitele čtenářského průkazu Městské knihovny Hostivice sleva 10 %, tzn. 855,- Kč/osoba.
Cena zahrnuje: dopravu z Hostivice do Berlína a zpět, voda v průběhu cesty, víno na zpáteční cestě
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné do dalších objektů a míst
Podmínky zájezdu: zájezd se uskuteční pouze při naplnění kapacity autobusu. V případě, že se zájezd neuskuteční z důvodu nenaplnění kapacity, popř. z důvodu zásahu vyšší moci, bude zaplacená částka vrácena v plné výši zpět.
Prodej zájezdu probíhá v městské knihovně od 5. září 2023. Lze platit i platební kartou.
Zájezd je vhodný pro děti od šesti let.
Storno již zaplaceného zájezdu je možné pouze max. 10 dnů do uskutečnění zájezdu.