ADVENTNÍ ZÁJEZD ZÁMEK MORITZBURG A NÁVŠTĚVA MÍŠNĚ
14. 12. 2019 (sobota) v 7 hodin, Husovo náměstí 59, Hostivice
Navštivte s námi Zámek Moritzburg (zimní výstavu o filmové pohádce Tři oříšky pro Popelku) a vychutnejte si jedinečnou atmosféru Míšně v adventním období. Vždy, když zima přebere vládu, zve pohádkový Zámek Moritzburg na oblíbenou zimní výstavu Tři oříšky pro Popelku. Můžete se zde dozvědět vše o českoněmeckém kultovním filmu z roku 1973, ponořit se do vzpomínek nebo prostě snít o svých oblíbených filmových hrdinech. Zážitek z výstavy, který rozzáří nejen dětské oči.
V období adventu se míšeňská náměstíčka zaplní stánky se saskými klobásami, kominíčky pro štěstí nebo dřevěnými louskáčky. Gotická radnice se promění v obří adventní kalendář a vyhlídka z hradu Albrechtsburg nabízí nezapomenutelný pohled na labské údolí a okolí. Prohlédnout si můžete historické centrum města s míšeňskou katedrálou a gotickým kostelem Freuenkirche, v jehož věži je ukryta nejstarší porcelánová zvonkohra na světě.

DETAILY K ZÁJEZDU
Cena: 690 Kč/osoba. Pro držitele čtenářského průkazu Městské knihovny Hostivice sleva 10 %, tzn. 621 Kč/osoba. Zájezd je vhodný pro děti od šesti let.
Prodej zájezdu v městské knihovně od 2. září, nebo přes on-line rezervační formulář na hlavní stránce www.mksh.cz
Cena zahrnuje: dopravu z Hostivice do Moritzburgu, Míšně a zpět, teplé nápoje po celou dobu cesty, vodu, víno na zpáteční cestě.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné do objektů (předpokládaná částka za vstupy 20 Euro/osoba).
Podmínky zájezdu: zájezd se uskuteční pouze při naplnění kapacity autobusu. V případě, že se zájezd neuskuteční z důvodu nenaplnění kapacity, popř. z důvodu zásahu vyšší moci, bude zaplacená částka vrácena v plné výši zpět. Storno již zaplaceného zájezdu je možné pouze max. 10 dnů do uskutečnění zájezdu.