FEATURED ARTICLES

The7 Blog

Sed hendrerit enim non justo posuere for amet placerat eget purus vel mauris tincidunt tincidunt et nibhbus facilisis dolorus.

Lorem ipsum dolor enim non justo posuere placerat eget purus vel mauris tincidunt tincidunt et nibhbus facilisi shendrerit enim non justo posuere placerat eget purus vel mauris.

LEARN MORE
Chief editor

Fusce volutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien, a suscipit nisi.

Aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida felis nec. Vivamus aliquam ornare sapie nec. Fusce molestie adipiscin ornare sapien risus.

Vivamus aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convascevolutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien molestie semsit sednisinon consectetu aliquam ornare.

Popular Articles

RECENT ARTICLES

Nejen Severský film v Hostivici on-line

Festival jsme přesunuli do on-line prostředí. Tím se nám ale otevřela cesta k tomu, nabídnout mnohem větší dávku zábavy v podobě filmů, které si můžete pustit v pohodlí domova. V průběhu celého března si můžete denně vybírat ze dvou filmů ve dvou vysílacích časech. Stačí si jen vybrat, uhradit elektronickou vstupenku na www.mksh.cz a zábava…

Details

Chcete být součástí MKSH a Pařeniště Hostivice?

Co takhle se podílet v budoucnu na provozu Pařeniště Hostivice? Máte rádi počítačové hry a nové technologie? Poradíte si hravě se základními technickými problémy? Umíte trochu anglicky? Pokud jste odpověděli kladně na většinu otázek, neváhejte nám zaslat info o sobě na volnamista@mksh.cz. Jedná se primárně o brigádu formou DPP či dle dohody.

Details

Virtuální závod

Zaběhej si a poměř své výkony. Závod probíhá celý březen. Vítěz závodu v každé kategorii získá startovné na tradiční běh Hostivice RUN 2021. Registrace zdarma na www.row4fun.com

Městská knihovna Hostivice opět v režimu „knihovna domů“

Od 4. 1. 2021 bude městská knihovna opět fungovat ve formě donáškové služby. Pokud tedy budete mít zájem o knihu, stačí napsat na knihovnadomu@mksh.cz a v nejbližším možném termínu vám knihu doručíme. Prosím využívejte pro zjištění přítomnosti knihy ve fondu katalog knihovny. S vracením knih prosím počkejte do stavu PES 4. Opět platí, že zpozdné…

Details

Čtenářská výzva 2021

Počasí je jako dělané na čtení nějaké pěkné knihy s teplým čajem v ruce a ještě teplejšími ponožkami na nohách. A pokud máte rádi výzvy, zde je jedna přímo čtenářská.

Details