FEATURED ARTICLES

The7 Blog

Sed hendrerit enim non justo posuere for amet placerat eget purus vel mauris tincidunt tincidunt et nibhbus facilisis dolorus.

Lorem ipsum dolor enim non justo posuere placerat eget purus vel mauris tincidunt tincidunt et nibhbus facilisi shendrerit enim non justo posuere placerat eget purus vel mauris.

LEARN MORE
Chief editor

Homepage version 2
Fusce volutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien, a suscipit nisi.

Aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convallis veltiam gravida felis nec. Vivamus aliquam ornare sapie nec. Fusce molestie adipiscin ornare sapien risus.

Vivamus aliquam ornare sapien, a suscipit nisi convascevolutpat diam sapien, non consectetu aliquam ornare sapien molestie semsit sednisinon consectetu aliquam ornare.

Popular Articles

RECENT ARTICLES

Zveme všechny děti na Pohádkový DEN DĚTÍ

Pokud přemýšlíte kam vyrazit na Den dětí, tak už nemusíte. 3. června ve 13.30 h se pro všechny děti otevřou brány hostivické sokolovny. Těšit se mohou na kouzelníka, klauna, dětské disko, ale hlavně na zajímavé úkoly s pohádkovými postavami. Z důvodu konání této akce bude ulice Tyršova uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Venkovní čtení pro děti s Andělkou

Tentokrát bude středeční čtení trochu netradiční. Nebude se číst v knihovně, ale na louce před knihovnou (ze strany od prodejny LIDL). Společně s knihovnicí Andělkou oslavíme, trochu s předstihem, Den dětí! Středa 31. 5., začínáme číst v 17.30 hod.

Details

Oficiální fotogalerie závodů Hostivice RUN 2023

Máme za sebou 10 ročník běžeckých závodů Hostivice RUN. Podívejte se na fotografie ze závodu na našich stránkách! Gratulujeme skvělým výkonům. O čem je Hostivice RUN? Hostivice RUN je událost která já zaměřena na podporu sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Cílem je poskytnout příležitost se zapojit do běžeckých závodů a užít si sportovní atmosféru.…

Details